Psychorehabilitační a sociálně aktivizační pobyt 2019

Vážená maminko, vážený tatínku, náš spolek EPHATA pomáhá rodinám se sluchově postiženými dětmi. Takové děti vyhledáváme ve školkách, školách a ve spolupráci s odborníky Foniatrické kliniky 1. LF UK

Zveme Vás na každoroční Psychorehabilitační a sociálně aktivizační pobyt pro rodiče a jejich sluchově postižené děti. Zakládající členové spolku jsou pedagogové, lékaři, genetici a sociální pracovníci a zároveň se podílí na přednáškách s Vámi během pobytu.

Proč?  Můžete získat další poznatky a odpovědi na Vaše otázky (odborný program v salónku – přednášky, diskuze a poradenství poskytované specialisty v oboru foniatrie, klinické logopedie, pediatrie, psychologie, genetiky, audiotechniky, sociálního práva aj.).

  • Po dobu přednášek o děti pečují v herně, na hřišti a na vycházce osobní asistentky (absolventky zdravotně – sociálních škol, asistent pedagog, zdr. sestry).
  • Setkáte se s rodiči, kteří řeší obdobné problémy, Vaše děti se setkají s vrstevníky – kamarády „se sluchadly“ … nenosím je jen já a jim to také nevadí.

Kdy? 06. -11.10. 2019 (příjezd v neděli po 16. hod, odjezd v pátek po obědě)

Kde? Hotel Pramen při SOŠGP, Praha 9, Za Černým Mostem 3 (mezi Černým Mostem a Hloubětínem), metro B – Rajská zahrada a cca 400 metrů pěšky a nebo autem.

Jak? Pobyt je finančně zajištěn z  darů občanskému sdružení od nadací a jiných dárců. Rodiče hradí za 6-denní pobyt pro 2 osoby (1 dítě a 1 dospělý doprovod – matka, otec, babička aj.). Příspěvek 3000,– Kč, zahrnuje ubytování v hotelu, stravování, odborné přednášky, péči o dítě, výlet, večerní zábavu atd.)

Rádi bychom, aby mohli přijet i Ti, kdo jsou ve finanční tísni. V odůvodněných případech je možné požádat předem o slevu či prominutí příspěvku.

Přihlášku odešlete co nejdříve, protože počet účastníků je omezen štědrostí a finanční pomocí dárců.

Oceňujeme zvýšenou péči, kterou poskytujete svému dítěti při výchově, vzdělávání a zapojení mezi jeho vrstevníky. Těšíme se na Vás !

Fotogalerie z pobytu 2018 Fotogalerie z pobytu 2017 Fotogalerie z pobytu 2016 Fotogalerie z pobytu 2015  Fotogalerie z pobytu 2014  Fotogalerie z pobytu 2013 Fotogalerie z pobytu 2012  Reakce rodičů

Informace a kontakt:

předsedkyně spolku EPHATA z.s. Ivana Huková  tel : 728 674 133

zakladatelka  paní  Ing. Anežka Červenáková

Pozor nová adresa spolku:
Ephata z.s.
Psohlavců 1254/29a,
Braník, 147 00
Praha 4

mobil: +420 728 674 133

Email: ephata@seznam.cz
poštou: Ivana Huková, Borská 91/13, 362 63 Dalovice

Pozvánka (přihláška) ke stažení: Ve formátu Word

Kontakty

Napište dotaz nebo zprávu

Váš e-mail nebude publikován. Povinná pole jsou označená hvězdičkou.